Hector is het nieuwe seizoen goed begonnen. De groen-witten wonnen hun eerste duel in de vierde klasse met 4-2 van De Lutte. Trainer Ate Relker kon tevreden zijn over de veerkracht van zijn ploeg. Hector vocht zich op ’t Doesgoor terug van een achterstand naar de verdiende overwinning. Chris Haverslag, Mark Alink (foto) en Rick Biesemaat namen de treffers van Hector voor hun rekening.
Foto’s: Jeroen van Vliet en Dick van der Hout
Hector begon ontzettend slap aan het duel met De Lutte. Voordat iemand er erg in had, stond de ploeg van trainer Ate Relker met 0-2 achter. Binnen tien minuten moest doelman Daniel Kolbe tweemaal vissen. Nadat Hector de concentratie had hervonden, begonnen de groen-witten aardig te voetballen. De thuisploeg ging op jacht naar de aansluitingstreffer. Die kwam er via Chris Haverslag, die een strafschop benutte (foto). Na een fout van de doelman van De Lutte bij een hoge bal, kon Mark Alink (of een verdediger van De Lutte) in de kluts scoren.
In het tweede bedrijf ging Hector verder, waarmee het in de eerste geëindigd was. De thuisploeg was duidelijk beter dan de bezoekers en dat resulteerde al snel in een derde Hectoriaanse treffer. Rick Biesemaat zette Hector op voorsprong. Zo’n kwartier voor tijd besliste Chris Haverslag, na een goede individuele actie, voor de 4-2. Hector kent daardoor een prima start met de volgende ronde in de beker en winst in het eerste competitie-duel.