Jan Roelofsen heerst met strakke hand in de Goorse Tourpoule. Hij heeft de beste sprintploeg en pakte vandaag na de zesde etappe weer een dagprijs, zijn derde alweer. Albert Willemsen legde in het dagklassement beslag op de 2e plaats. Door zijn dagzege verstevigt Roelofsen ook zijn koppositie in het algemeen klassement. Voor de achtervolgers gloort er morgen hoop want dan trekt het peloton de bergen in en dan is het nog maar de vraag of de ploeg van Roelofsen stand houdt. Het zal geen verbazing wekken dat de kastelein van De Ster ook de leiding heeft in het puntenklassement.
Inmiddels heeft de Tourdirectie ook openheid van zaken gegeven omtrent het prijzengeld. De hoofdprijs is een waardebon van 400 euro die te besteden is bij Expert Reiners.Nummer twee mag voor 250 euro kleren uitzoeken bij Go-Go. In totaal krijgen de de eerste 15 in het eindklassement een (geld)prijs. Ook voor de nummers 1,2 en 3 van het berg- en het puntenklassement ligt een geldbedrag klaar waarbij de winnaar 30 euro rijker is. De winnaar(s) van het dagklassment kunnen vijftien euro bijschrijven. Als er meer dan 2 dagwinnaars zijn blijft de prijs in kas. Daardoor hebben de winnaars van de proloog (3) en de etappe van gisteren (4) pech. Jan Roelofsen won dus al drie dagprijzen, maar moet er één delen met Albert Willemsen. Ook Jelle Horselenberg en Stephan de Lat kunnen morgenmiddag 15 euro ophalen in het Tourcafé.
Tijdens dat Tourcafé bij De Ster wordt ook de 2e editie van rugnummerspel gespeeld. Vorige week won Jan Eertink, werd Jan ten Hove tweede en Martijn van Coeverden derde. De winnaar krijgt 40 euro, de nummer twee 20 euro en de nummer drie 10 euro. Ook die prijzen kunnen morgenmiddag worden afgehaald. Het Tourcafe opent morgenmiddag rondhalf drie de de deuren en dan kan de etappe van die dag op groot scherm worden bekeken. Tijdens het rugnummerspel krijgt elke aanwezige Tourpouledeelnemer een geloot rugnummer en als dat rugnummer 1e, 10e of 20e wordt, betekent dat een prijs.